oficiální web města

Uživatelé jsou povinni v rámci svých příspěvků a otázek dodržovat právní předpisy České republiky. Jejich příspěvky nesmí obsahovat či propagovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost nebo diskriminaci.

Uživatelé jsou povinni zachovávat zásady slušného chování, zejména se zdržet užívání vulgárních výrazů a urážek, projevů agrese nebo ponižování, porušování práv jiných osob nebo jinak jednat proti dobrým mravům. Uživatelé nesmí používat skrytou či zjevnou reklamu.

Provozovatel bezodkladně vymaže takový příspěvek či takovou otázku, které budou v rozporu s právními předpisy nebo s těmito zásadami. Provozovatel neodpovídá za obsah otázek či příspěvků uživatelů. Provozovatel je oprávněn vymazat anonymní otázky či příspěvky. Provozovatel si vyhrazuje právo zakázat účast uživateli, který v minulosti porušil právní předpisy nebo tyto zásady. V odůvodněných případech může provozovatel rozhodnout o zákazu přístupu i z jiných důvodů. 

 • Karel Franc napsal:

  Dobry den, je mozne rict, kdo vymyslel, ze se kazda pripojovaci ulice na Komenskeho udela se STOPkou? neni toho vizualniho smogu uz tak hodne? A treba u vyjezdu z ulice Na Parkani to prece ani nedava smysl, proc by STOP mela byt zrovna tam? A chapu tedy dobre, ze bude nadale legalni parkovat v ulici Komenskeho po prave strane smerem k namesti? i ve zuzeni pred krizovatkou s Arnoldovou? Kdyz uz se tam dava I8.A a I8.B na rychlost, tak se tam dala pridat i ta znacka zakaz stani mimo vyhrazena mista, ubylo by zbytecnych sloupku se znackou, nehlede na to, ze parkovani by se dalo resit jednoduseji zlutou carou V12A/V12D.

  • Bc. Miroslav Nosek napsal:

   Dobrý den.
   Vše vychází z projektu a následného schválení všech složek, které se vyjadřují včetně Policie ČR. Váš dotaz přepošlu na Policii ČR k vyjádření.
   Hezký den
   Nosek Miroslav

 • M.Hrdinová napsal:

  Dobrý den,
  včera byl svozový den a v části obce Miletína na Trotince popelnice nebyly vyvezeny. Měla firma nějakou závadu anebo na nás prostě jenom ,,zapomněli” a máme si zavolat přímo tam?
  Předem děkuji za odpověď

  • Bc. Miroslav Nosek napsal:

   Dobrý den. Volal jsem na svozovou firmu a už by to mělo být v pořádku. Omlouvám se, že až dneska, ale každý den nekontroluji dotazy. Prosím příště pokud to bude možné na email nosek@miletin.cz.

 • Jakub napsal:

  Před 2 roky jsem se ptal, jestli se budou pokládat chráničky pro optické kabely pod chodníky v ulici Komenského, nyní přichází řada na vybudování chodníků, tak se chci znovu zeptat, jak to vypadá. Budou tam ty chráničky nebo se bude časem znovu celý chodník kopat?

  • Bc. Miroslav Nosek napsal:

   Dobrý den.
   Bohužel vzhledem k tomu, že v ulici Komenského je v chodnících položen plyn, rozvod elektřiny, Telecom a kanalizace, už zde není místo na optický kabel.
   Hezký den.
   Nosek Miroslav

 • Anna Brentner napsal:

  Dobrý den, zajímalo by mě, zda je nutné v obci tak často sekat trávníky? Konkrétně mluvím o okolí Naučné stezky K. J. Erbena, např. v části kolem továrny. Prakticky zde už skoro žádná tráva není a zbytky jsou úplně vyholené. Stezka vede kolem polí a lesů a pokud je cesta průchozí, nikdo asi, také z krajinářského hlediska, neočekává, že v okolí bude anglický trávník. V dnešní době, kdy se i ve velkých městech vzhledem ke klimatickým benefitům sekání minimalizuje, to působí jako plýtvání lidskou prací a palivem do sekaček. Děkuji za odpověď. S pozdravem Anna Brentner

  • Bc. Miroslav Nosek napsal:

   Dobrý den. Děkuji za Váš dotaz. Toto je věcí názoru. Někdo požaduje sečení trávy na stezce, jiný ne. Nicméně sečení se provádí čtyřikrát do roka. Všichni víme, že jsou léta velmi suchá a teplá. Z tohoto důvodu vysazujeme právě v okolí cest co nejvíce stromů a v tomto budeme pokračovat. I toto pomáhá k zmírnění sucha. Přeji hezký den. Nosek Miroslav

   • Anna Brentner napsal:

    Dobrý den, pane starosto. Děkuji za odpověď. Iniciativa obce s vysazovaním nových stromů je jistě pozitivní. A uznávám, že generalizace názoru, že většina lidí má ve volné přírodě ráda volnou přírodu a ne parkovou úpravu, nebyla správná. Nicméně sám uvádíte, že léta jsou suchá a teplá, nemohla by tedy být ochrana přírody v tuto chvíli nad “estetickým” záměrem? Zvlášť, pokud se jedná o činnost, která je zcela zadarmo. Kdo prosím rozhoduje o četnosti sekání, zastupitelstvo obce? A je tedy třeba podat nějaký oficiální návrh na změnu? Děkuji za odpověď. Anna Brentner

    • Bc. Miroslav Nosek napsal:

     Dobrý den. Sekání trávníků se provádí pravidelně podle potřeby. Nerozhoduje o tom zastupitelstvo.
     Nosek Miroslav

 • Karel Franc napsal:

  Dobry den, nechteli byste postavit prislusnika PCR do zakazu vjezdu Komenskeho, aby vybiral pokuty za projizdeni? Za tento vikend by se vybralo na rekonstrukci pulky koupaliste.

  • Bc. Miroslav Nosek napsal:

   Dobrý den. Figury policistů jsou pevně instalované a nelze je přemisťovat. Zákaz vjezdu je dobře vyznačen a pochybuji, že Ti co ingorují značky by asi stejně nereagovali.

   • Štěpán napsal:

    A ten zákaz u zámku je k čemu ?
    Je umístěn špatně takže je zcela neplatný
    Až bude na pravé straně tak to b8de něco jineno

    • Bc. Miroslav Nosek napsal:

     Dobrý den. Omlouvám se, že odpovídám až dneska, ale byl problém s touto rubrikou. Na Váš dotaz odpovídám, že nevím. Objízdná trasa a umístění značek je věcí firmy budující dílo.
     Přeji hezký den.
     Nosek Miroslav

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.